İşletmenizi kâra geçirecek ve sizi iş yükünden kurtaracak
akılcı iş çözümleri sunuyoruz.


Sizi Bilgilendirelim
Dynamics 365 BC Sürüm 16 Artık Türkçe

Dynamics 365 BC Sürüm 16 Artık Türkçe

DEVAMINI OKU
Duyurular
 • 10-10-2020

  #Dynamics365BC içerisinde sipariş teyidi, satış teklifi, proforma fatura vb. raporları doğrudan belgelerin eklerine yazdırabileceğinizi biliyor musunuz?

  #Dynamics365BC belgelerin üzerine farklı türde dokümanlar eklemenize imkan tanır. Doğrudan #Dynamics365BC içerisinde ürettiğiniz raporları da ek olarak Satınalma ve Satış belgelerine bağlayabilirsiniz, bu sayede müşterilerinize, tedarikçilerinize gönderdiğiniz dokümanlara doğrudan #Dynamics365BC içerisinden erişebilirsiniz.

 • 26-09-2020

  Muhasebe / Finans süreçlerinizi etkili bir şekilde yönetin ve manuel yürüttüğünüz süreçleri #dynamics365businesscentral ile ortadan kaldırın.

  Yeni müşteriler kazanmak ve mevcut müşterilere daha iyi hizmet vermek için zaman kazanın.

  Otomatikleştirilmiş iş akışlarını ve denetimleri kullanarak istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çalışma şeklinizi değiştirin ve müşterilerinizle işbirliği yapın.

  İşletmenizdeki tüm süreçlerinizi yönetmenin yeni yolu #Dynamics365BC https://lnkd.in/gdr_Ftk

  #Navapp #dynamics365bc #erp #financialmanagement

Tüm duyurular

Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) ile işletmenize uygun akılcı iş çözümleri sunuyoruz. İhtiyacınız olduğu her an daha verimli çalışabilmeniz için yanınızdayız.

Her marka
bir başarı hikayesi

Başarılı ERP projelerinin sırrını biliyoruz.

Tüm referanslar
Ne düşünüyorlar?

“Keşif bütçesinden sapmaları proje bitimini beklemeden görebiliyor ve gerekli tedbirleri alabiliyoruz.”

Kemal Soğukçeşme
Kemal Soğukçeşme Sistem Geliştirme ve Süreç Yönetim Direktörü, Özak Global Holding

“En iyiler burada '' ilkemiz ile butik hizmet veren Gourmet Garage mağazalarımızdaki satınalma, sevkiyat, transfer süreçlerini El Terminalleri ile yönetiyor, POS entegrasyonu ile satış performansımızı Dynamics Nav üzerinden izliyor, geleceğe dair doğru kararlar alıyoruz.”

Cenk Alpsoy - Başkan
Cenk Alpsoy - Başkan Gourmet Garage
Tüm başarı hikayeleri
Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV)

Microsoft’un kullanımı kolay, kurulumu hızlı ERP’si Dynamics 365 Business Central ile işletmenizdeki tüm süreçlerin kontrolü sizin elinizde. Açık kod mimarisi ile şirketinize özgü geliştirilen süreçleri platform bağımsız kullanmanın keyfini sürün. Finans, Satınalma ve Envanter, Üretim, Servis Yönetimi, Proje Yönetimi, Satış Pazarlama / CRM ve Türkiye mevzuatına uygun e-çözümler ve daha fazlası Dynamics 365 Business Central’da.

E-Çözümler

Türkiye mevzuatına uygun e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-irsaliye süreçleri için e-çözümlerimize göz atın. Belgelerinizi hazırlayın GİB’e gönderin, tarafınıza gelen e-belgelerin kabul ve red süreçlerini doğrudan Dynamics 365 Business Central içerisinden yönetin. Bulut tahsilat çözümü ile banka hareketlerinizi sorgulayın, Dynamics 365 Business Central’a aktarın, manuel iş yükünden kurtulun.

Power BI

İşletmenize ait tüm fonksiyonlara ait verileri tek bir tabloda analiz etmek ister misiniz? Microsoft Power BI, Dynamics 365 Business Central içerisindeki hazır paketleri ile işletmenize ati verileri yönetici konsollarına çevirir, bu sayede işletmenize ait kararları daha hızlı ve doğru şekilde alırsınız. Power BI’ın web arayüzü ile işletmenizde yer alan tüm uygulamalarınızda yer alan önemli verileri analiz edin ve çarpıcı etkileşimli raporlar oluşturun.