İşletmenizi kâra geçirecek ve sizi iş yükünden kurtaracak
akılcı iş çözümleri sunuyoruz.


Sizi Bilgilendirelim
Navappro İnşaat ERP<p style='font-size:16px'>İnşaat projelerinizin yönetiminde etkin çözüm</p>

Navappro İnşaat ERP

İnşaat projelerinizin yönetiminde etkin çözüm

DEVAMINI OKU
Duyurular
  • 09-05-2020

    Dynamics365BC sürüm 16.00 artık Türkçe. Sizde tüm dünya ile aynı anda Dynamics365'i Türkiye mevzuatına uygun bir şekilde ve Türkçe olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz lisansı satın alın, kendi sunucularınızda barındırın, isterseniz ilk yatırım maliyetini en aza indirmek için kiralama modeliyle ilerleyin.

  • 29-04-2020

    Navapp e-irsaliye modülümüz hazır... E-irsaliye modülü ile kayıtlı e-irsaliye mükelleflerini indirebilir, müşteri/satıcı kartlarınızı güncelleyebilir. Sevkiyatlarınıza ait e-irsaliyeleri düzenleyip karşı tarafa gönderebilir, fazla/eksik teslimatları, kabul edilmeyen miktarlara ait cevapları alabilirsiniz. Tarafınıza gönderilen e-irsaliyeleri indirebilir, yanıtlarını karşı tarafa gönderebilirsiniz. İşletmenize uygun akılcı iş çözümleri ile her zaman sizinleyiz.

Tüm duyurular

İşletmenize uygun akılcı iş çözümleri sunuyoruz. İhtiyacınız olduğu her an daha verimli çalışabilmeniz için sizin yanınızda, sizinle birlikte yol alıyoruz.

Her marka
bir başarı hikayesi

Başarılı ERP projelerinin sırrını biliyoruz.

Tüm referanslar
Ne düşünüyorlar?

“Keşif bütçesinden sapmaları proje bitimini beklemeden görebiliyor ve gerekli tedbirleri alabiliyoruz.”

Kemal Soğukçeşme
Kemal Soğukçeşme Sistem Geliştirme ve Süreç Yönetim Direktörü, Özak Global Holding

“En iyiler burada '' ilkemiz ile butik hizmet veren Gourmet Garage mağazalarımızdaki satınalma, sevkiyat, transfer süreçlerini El Terminalleri ile yönetiyor, POS entegrasyonu ile satış performansımızı Dynamics Nav üzerinden izliyor, geleceğe dair doğru kararlar alıyoruz.”

Cenk Alpsoy - Başkan
Cenk Alpsoy - Başkan Gourmet Garage
Tüm başarı hikayeleri
Danışmanlık

Navapp deneyimli danışman kadrosuyla, Ms Dynamics NAV ERP uyarlama süreçlerinde hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Navapp, Microsoft’un Navision için geliştirdiği Rapid Start Service yöntemlerini kullanarak hızlı kurulumlara imza atmaktadır.

Eğitim

ERP uyarlama süreçlerinin başarıya ulaşma yolunun etkin anahtar kullanıcı eğitiminden geçtiğinin farkındayız, Navapp, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile kullanımı kolay, kurulumu hızlı çözümler ile müşterilerinin kısa sürede işlerine odaklanmalarına yardımcı olmaktadır.

Destek

Başarılı bir ERP projesinin devamında gelen müşteri taleplerinin hızlıca tamamlanması, destek taleplerine geri dönüş yapılması müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlamaktadır.