İşletmenizi kâra geçirecek ve sizi iş yükünden kurtaracak
akılcı iş çözümleri sunuyoruz.


Sizi Bilgilendirelim
Navappro İnşaat ERP<p style='font-size:16px'>İnşaat projelerinizin yönetiminde etkin çözüm</p>

Navappro İnşaat ERP

İnşaat projelerinizin yönetiminde etkin çözüm

DEVAMINI OKU
Dynamics 365 BC Sürüm 16 Artık Türkçe

Dynamics 365 BC Sürüm 16 Artık Türkçe

DEVAMINI OKU
Duyurular
  • 07-08-2020

    Dynamics 365 BC Türkiye lokalizasyonu ile, Kısa / Uzun dönem entegrasyonu yapabilir. 300 - 400 , 121 - 221, 180 - 280 gibi hesapların virmanlarını otomatikleştirebilirsiniz.

  • 07-08-2020

    Dynamics 365 BC Türkiye lokalizasyonu ile, Kıs / Uzun dönem entegrasyonu yapabilir. 300 - 400 , 121 - 221, 180 - 280 hesap virmanlarını otomatikleştirebilirsiniz.

Tüm duyurular

İşletmenize uygun akılcı iş çözümleri sunuyoruz. İhtiyacınız olduğu her an daha verimli çalışabilmeniz için sizin yanınızda, sizinle birlikte yol alıyoruz.

Her marka
bir başarı hikayesi

Başarılı ERP projelerinin sırrını biliyoruz.

Tüm referanslar
Ne düşünüyorlar?

“Keşif bütçesinden sapmaları proje bitimini beklemeden görebiliyor ve gerekli tedbirleri alabiliyoruz.”

Kemal Soğukçeşme
Kemal Soğukçeşme Sistem Geliştirme ve Süreç Yönetim Direktörü, Özak Global Holding

“En iyiler burada '' ilkemiz ile butik hizmet veren Gourmet Garage mağazalarımızdaki satınalma, sevkiyat, transfer süreçlerini El Terminalleri ile yönetiyor, POS entegrasyonu ile satış performansımızı Dynamics Nav üzerinden izliyor, geleceğe dair doğru kararlar alıyoruz.”

Cenk Alpsoy - Başkan
Cenk Alpsoy - Başkan Gourmet Garage
Tüm başarı hikayeleri
Danışmanlık

Navapp deneyimli danışman kadrosuyla, Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ERP uyarlama süreçlerinde hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Navapp, Microsoft’un Business Central için geliştirdiği Rapid Start Service yöntemlerini kullanarak hızlı kurulumlara imza atmaktadır.

Eğitim

ERP uyarlama süreçlerinin başarıya ulaşma yolunun etkin anahtar kullanıcı eğitiminden geçtiğinin farkındayız, Navapp, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile kullanımı kolay, kurulumu hızlı çözümler ile müşterilerinin kısa sürede işlerine odaklanmalarına yardımcı olmaktadır.

Destek

Başarılı bir ERP projesinin devamında gelen müşteri taleplerinin hızlıca tamamlanması, destek taleplerine geri dönüş yapılması müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlamaktadır.