İşletmenizi kâra geçirecek ve sizi iş yükünden kurtaracak
akılcı iş çözümleri sunuyoruz.


Sizi Bilgilendirelim
Dynamics 365 BC Sürüm 16 Artık Türkçe

Dynamics 365 BC Sürüm 16 Artık Türkçe

DEVAMINI OKU
Duyurular
 • 20-09-2020

  Ürün ağaçları, rotalar, makine merkezleri, iş merkezleri gibi enstrümanlar ile yürütemediğiniz süreçleriniz için Dynamics 365 BC 'nin Proje Yönetim aracını kullanabilirsiniz.

  * Projeleri tanımlayın.

  * Kaynakları (Malzeme, Makine, Çalışan) tanımlayın, kaynaklara kapasite atayın.

  * Projeleri ölçülebilir adımlara ayırın süreleri belirleyin.

  * Proje adımlarına kaynakları, malzemeleri bütçeleyin.

  * Proje adımlarındaki gerçekleşmelere göre müşterilere satış faturalarını oluşturun.

  * Proje adımlarını gelir ve maliyet kalemleri için bütçe / gerçekleşme durumlarını izleyin.

  * Projelerin maliyet muhasebesini yönetin.

  * Kaynakların Proje adımları için çalışma sürelerini puantaj kayıtları ile toplayın, maaş bordrolarını gerçek süreler ile projelerin üzerine dağıtın.

 • 14-09-2020

  #dynamics365businesscentral' ı bulut ortamında kiralayabilir veya şirketinizin bünyesinde barındırarak kullanabilirsiniz. #dynamics365businesscentral bulut ve şirket içi dağıtımında aynı kullanıcı deneyimini sunar.

  Hareket halindeyken #dynamics365businesscentral ile işinize her zaman bağlı kalırsınız. Mobil sürüm, Windows, Android ve iOS cihazlarda çalışır, mobil sürüm ile kullanıcılar hem bulut hem de şirket içi uygulamaya bağlanabilirler.

  #dynamics365bc Türkçe dahil 25 farklı dil ile çalışabilir, bu sayede farklı ülkelerde yer alan şubeleriniz ile entegre bir şekilde dil sorunu olmadan çalışabilirsiniz.

  #dynamics365bc Türkiye'de zorunluluğu bulunan e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-irsaliye, e-ihracat, bordrolama süreçlerini yönetebilir, SGK ve GİB entegrasyonları ile VUK'a uygun muhasebe süreçlerinizi yönetmenize olanak tanır.

Tüm duyurular

İşletmenize uygun akılcı iş çözümleri sunuyoruz. İhtiyacınız olduğu her an daha verimli çalışabilmeniz için sizin yanınızda, sizinle birlikte yol alıyoruz.

Her marka
bir başarı hikayesi

Başarılı ERP projelerinin sırrını biliyoruz.

Tüm referanslar
Ne düşünüyorlar?

“Keşif bütçesinden sapmaları proje bitimini beklemeden görebiliyor ve gerekli tedbirleri alabiliyoruz.”

Kemal Soğukçeşme
Kemal Soğukçeşme Sistem Geliştirme ve Süreç Yönetim Direktörü, Özak Global Holding

“En iyiler burada '' ilkemiz ile butik hizmet veren Gourmet Garage mağazalarımızdaki satınalma, sevkiyat, transfer süreçlerini El Terminalleri ile yönetiyor, POS entegrasyonu ile satış performansımızı Dynamics Nav üzerinden izliyor, geleceğe dair doğru kararlar alıyoruz.”

Cenk Alpsoy - Başkan
Cenk Alpsoy - Başkan Gourmet Garage
Tüm başarı hikayeleri
Danışmanlık

Navapp deneyimli danışman kadrosuyla, Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ERP uyarlama süreçlerinde hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Navapp, Microsoft’un Business Central için geliştirdiği Rapid Start Service yöntemlerini kullanarak hızlı kurulumlara imza atmaktadır.

Eğitim

ERP uyarlama süreçlerinin başarıya ulaşma yolunun etkin anahtar kullanıcı eğitiminden geçtiğinin farkındayız, Navapp, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile kullanımı kolay, kurulumu hızlı çözümler ile müşterilerinin kısa sürede işlerine odaklanmalarına yardımcı olmaktadır.

Destek

Başarılı bir ERP projesinin devamında gelen müşteri taleplerinin hızlıca tamamlanması, destek taleplerine geri dönüş yapılması müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlamaktadır.